Strona główna » Tatuaże po angielsku – popularne cytaty, fajne napisy angielskie z tłumaczeniem

Tatuaże po angielsku – popularne cytaty, fajne napisy angielskie z tłumaczeniem

Coraz więcej osób, nawet pań, decyduje się na zrobienie sobie tatuażu. Oczywiście powinien on być dokładnie przemyślany, tak aby nie trzeba go było zmieniać czy usuwać, bo nam się znudził, albo już jest nieaktualny. Dlatego też warto zobaczyć, jakie tatuaże damskie napisy po angielsku są nam oferowane i zastanowić się, czy któryś z nich szczególnie do nas przemawia. W tym przypadku musimy również zwrócić uwagę na to, aby tatuażysta nie popełnił żadnego błędu podczas tworzenia takiego modnego tatuażu.

Jakie są ciekawe napisy do tatuażu po angielsku


Może się okazać, że nie mamy ochoty, aby wszyscy dookoła wiedzieli, co oznacza nasz tatuażWówczas może się okazać, że idealnym rozwiązaniem będą napisy tatuaże po angielsku. Oczywiście, coraz więcej osób zna ten język, ale nadal istnieje spore prawdopodobieństwo, że nie wszyscy będą mogli go zrozumieć. Poza tym, warto się zastanowić czy chcemy wybrać gotowe tatuaże cytaty po angielsku, czy chcemy napisać coś samodzielnie, a tatuażysta będzie miał to tylko przełożyć na nasze ciało.

Zobacz też: Tatuaż lilia, popularne tatuaże z lilią wodną- znaczenie, historia

Lista fajnych tatauaży po angielsku

  1. Love you to the moon & back – Kocham cię do księżyca i z powrotem
  2. Wake me up when I’am famous – obudź mnie kiedy będę sławna
  3. Difficult roads lead to beautiful destinations – Trudne drogi prowadzą do pięknych miejsc
  4. Remember why you started… – Pamiętaj dlaczego zaczęłaś
  5. Best summer ever – Najlepsze lato kiedykolwiek
  6. Slow down – Zwolnij trochę

Skąd wziąć fajny napis na tatuaż po angielsku?


Jeśli koniecznie chcemy mieć na swoim ciele jakiś fajny napis, to warto zajrzeć do ciekawych książek. Może się wówczas okazać, że w różnych filozoficznych dziełach, albo takich o dużej wartości literackiej, znajdziemy fajny napis na tatuaż po angielsku. Ważne będzie tutaj jednak to, abyśmy się utożsamiali z tym co jest tam napisane, aby oddawał on nasze podejście do świata i tego co nas otacza. 

Jak się okazuje, takie tatuaże damskie napisy po angielsku cieszą się bardzo dużym powodzeniem, a to oznacza, że wiele ciekawych propozycji będzie można znaleźć w salonie tatuażysty. Jeśli jednak nic takiego nie znajdziemy, to możemy popatrzeć w różnych książkach, czy obejrzeć filmy po angielsku. Może się okazać, że to właśnie tam znajdziemy fajny napis na tatuaż po angielsku, który zdecydujemy się przenieść na nasze ciało. Jednak sam tekst to nie wszystko, musimy się zastanowić, gdzie ma się on pojawić i jak ma być napisany.

Fajne dziarki po angielsku

Dziarki z napisami, cytatami i sentencjami po angielsku są idealnym sposobem na wyrażenie siebie poprzez wyobraźnię i kreatywność. Czy to piękny cytat, który odzwierciedla Twoje poglądy, czy też krótka sentencja motywująca Cię do działania, możesz wybrać swój wymarzony napis, który będzie wyrażać twoje osobiste przekonania. Na tej stronie dowiesz się, jak wybrać odpowiedni napis, jakie są popularne style, jak dobrać kolor i rozmiar tatuażu, a także jak najlepiej dbać o swoje dziarki. Dzięki temu blogowi możesz znaleźć idealny tatuaż z napisem, cytatem lub sentencją, który będzie wyrażał twoje osobiste przekonania i przyciągał uwagę innych. Zacznij teraz!

Zobacz też: Tatuaż kot za uchem – jakie ma znaczenie? Tatuaż łapki kota na nadgarstku

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym możesz zrobić sobie dziarkę z napisem, cytatem lub sentencją, mamy dobrą wiadomość – nie musisz już dłużej szukać! Na naszej stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać idealne miejsce do wykonania swojego tatuażu. Odwiedź nas i przeczytaj recenzje najlepszych salonów tatuażu, aby dowiedzieć się, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Poza tym, znajdziesz tu również wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego projektu, a także porady dotyczące jak najlepiej dbać o swój tatuaż.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Jakie jest 10 fajnych napisów na pierwszy tatuaż po angielsku?

„Be the change you wish to see in the world.” – Mahatma Gandhi
„I am enough.” – Unknown
„Live, love, laugh.” – Unknown
„Where there is love, there is life.” – Mahatma Gandhi
„Hakuna Matata.” – The Lion King
„Inhale love, exhale gratitude.” – Unknown
„Be fearless in the pursuit of what sets your soul on fire.” – Unknown
„Life is too short to waste time on things that don’t matter.” – Unknown
„Don’t let yesterday take up too much of today.” – Will Rogers
„Be the person you needed when you were younger.” – Unknown

Antonina

One thought on “Tatuaże po angielsku – popularne cytaty, fajne napisy angielskie z tłumaczeniem

  1. Te ciekawe tatuaże i napisy po angielsku są naprawdę piękne! Widać, że włożyliście dużo trudu w ich wybór, są one niezwykle wyraziste i doskonale wyglądają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top