Strona główna » Figura w kształcie klepsydry – jak się ubierać, co nosić, jakie sukienki?

Figura w kształcie klepsydry – jak się ubierać, co nosić, jakie sukienki?

Z jednej strony można odnieść wrażenie, że ile jest kobiet, tyle różnych figur one mają. Jednak ogólnie jest kilka podstawowych kobiecych figur i tak naprawdę każda kobieta jest w stanie dopasować się w jedną z nich. Bardzo często spotykana jest figura klepsydra. Jak się ubrać w takim przypadku warto wiedzieć, tak aby mieć pewność, że podkreślimy to co najlepsze w tej figurze i jednocześnie zakryjemy jej mankamenty. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze stylizacje zawsze będą odpowiednio do nas dobrane, to koniecznie zobaczmy co nosić, jeśli mamy typ sylwetki klepsydra.

Wówczas będziemy musiały spojrzeć na odpowiedni rodzaj sukienek i spodni, ale jak już będziemy wiedziały na co zwracać uwagę, to nie powinnyśmy mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniej propozycji.

Jeśli u nas jest figura klepsydry jaka sukienka powinnaś wybrać?


Warto szukać podpowiedzi odnośnie tego, co powinnyśmy nosić, jeśli mamy określony typ sylwetki. To oznacza, że jeśli w naszym przypadku jest figura klepsydry. Jaka sukienka będzie dla nas najlepsza, możemy się zastanawiać. Warto wybierać tutaj propozycje, które będą podkreślały naszą talię i biust, a jednocześnie poprzez luźniejszy dół, będą zasłaniały większe biodra i uda. Jeśli będziemy szukały informacji jaki jest styl ubierania dla klepsydry, to z pewnością dowiemy się, że powinnyśmy akcentować talię, chociażby poprzez noszenie różnego rodzaju pasków, a jednocześnie w miarę możliwości maskować szerokie biodra i uda. Wówczas będziemy miały pewność, że w naszym stroju kładziemy akcent na odpowiednie części ciała.

Czy wiemy jak powinna ubierać się klepsydra?


Znajdziemy wiele różnych podpowiedzi odnośnie tego jak powinna ubierać się klepsydra. Jeśli zaczniemy się do nich stosować, to może się okazać, że w końcu będziemy się podobały same sobie. Jeśli naszym problemem jest figura klepsydry. Jakie spodnie mamy zakładać? – możemy się zastanawiać. Warto wybierać takie z wyższym stanem, bo one wówczas będą podkreślały nasze wcięcie w talii. Dodatkowo takie spodnie mogą również unosić nasze pośladki, dzięki czemu również ta część ciała będzie odpowiednio wyeksponowana.

Przeczytaj też: Dodatki do chabrowej sukienki? Jakie stylizacje są aktualnie na topie

klepsydra jaka sukienka

Ogólnie bardzo dobrze jest znana figura klepsydry porady odnośnie tego, co powinnyśmy wówczas nosić znajdziemy bez problemów, a to oznacza, że nie będziemy miały trudności w stworzeniu ciekawej stylizacji. Jeśli dotyczy nas figura klepsydra jak się ubrać powinnyśmy popatrzeć, aby mieć pewność, że optycznie będziemy się wyszczuplały i będziemy podkreślały to, co w naszym ciele będzie najlepsze.

Dodatkowo warto mieć świadomość, że istotne będzie tutaj podkreślenie wcięcia w talii. To oznacza, że jeśli jest u nas figura klepsydry jaka sukienka podkreśli talię? Taka, która w talii będzie miał ozdobny pasek, albo ciekawe wiązanie. Wówczas wzrok naszych rozmówców będzie się skupiał na tym wcięciu, a jednocześnie będzie odciągany od szerszych bioder. Z resztą jeśli wybierzemy luźniejszy krój, to może się okazać, że szersze biodra zostaną odpowiednio zamaskowane, a wcięcie w talii wizualnie nas wyszczupli.

Czym charakteryzuje się figura klepsydry?

Figura klepsydry charakteryzuje się, szerokimi biodrami, wyraźnym wcięcie w pasie, dość szerokie ramiona oraz pełny biust.

Co nosić przy figurze klepsydry?

Jeśli masz klepsydrową sylwetkę, oto kilka wskazówek dotyczących ubrań, które mogą podkreślać twoje atuty i optycznie wyszczuplać sylwetkę. 1) Sukienki z dekoltem w szpic podkreślają szczupłą talię i sprawiają, że sylwetka wygląda bardziej proporcjonalnie. Możesz wybrać sukienki o prostym lub rozkloszowanym kroju, w zależności od preferencji. 2) Spodnie z wysokim stanem optycznie wydłużają nogi i sprawiają, że sylwetka wygląda bardziej proporcjonalnie. Możesz wybrać spodnie o prostym lub lekko rozkloszowanym kroju, w zależności od preferencji.

Antonina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top