Strona główna » Warkocze dobierane – jak zrobić? Instrukcja krok po kroku

Warkocze dobierane – jak zrobić? Instrukcja krok po kroku

Jeśli chodzi o dobierany warkocz z grzywki krok po kroku możemy go sprawdzić. Jeśli chcemy się nauczyć jakiejś nowej rzeczy, to z pewnością zależy nam na jak najdokładniejszym pokazaniu jak to mamy zrobić. Dobierany warkocz z grzywki krok po kroku możemy znaleźć. Wówczas dowiemy się, że musimy wydzielić trzy pasemka, które będziemy przekładać naprzemiennie z jednej strony na drugą. Do tego co jakiś czas, trzeba będzie złapać luźne pasemko włosów i dołożyć do tego, które właśnie przesunęliśmy na
drugą stronę.

W ten sposób robi się warkocze dobierane krok po kroku tak działając, będziemy miały pewność, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jak oczekiwałyśmy. Jeśli będziemy chciały mieć dobierany warkocz na wierzchu, to wówczas przekładając pasemka na drugą stronę, będziemy musiały je wsuwać pod spód wcześniejszego pasemka, a nie na jego wierzch.

dobierany warkocz na wierzchu krok po kroku
Kobieta z warkoczem w białej koronkowej sukience

Warkocz dobierany pod spód prezentuje się bardzo ładnie

Szukając ciekawego uczesania, które będzie łatwe i szybkie w wykonaniu, a jednocześnie da niesamowicie elegancki efekt, z pewnością warto zobaczyć na warkocz dobierany pod spód. Wówczas włosy będą delikatnie uniesione, a to oznacza, że taka stylizacja będzie niesamowicie ciekawa. Taki warkocz dobierany krok po kroku zdjęcia będziemy mogli zobaczyć, aby zrobić go samodzielnie. Robiąc dwa warkocze możemy się zastanowić czy mają one zwisać wzdłuż głowy, czy może chcemy je jeszcze jakoś
ciekawie podpiąć.

Przeczytaj też: Tatuaże po angielsku – popularne cytaty, fajne napisy angielskie z tłumaczeniem

Jeśli znudziły nam się zwykłe warkocze, to zawsze możemy zobaczyć jak prezentuje się warkocz na wierzchu krok po kroku zostanie nam pokazane, w jaki sposób możemy go wykonać.
Co więcej, taka fryzura pięknie się prezentuje i jednocześnie jest bardzo wytrzymała. Nie musimy iść do fryzjera, aby móc się pochwalić ciekawym uczesaniem. Warto poszukać propozycji, w których będziemy mieli pokazane, jak wygląda dobierany warkocz z grzywki krok po kroku. Do tego może nas też zainteresować warkocz dobierany pod spód, który sprawi, że tych naszych włosów będzie jakby więcej.

piękny warkocz dopierany jak zrobić?
Warkocz widok z tyłu

Takie fryzury świetnie sprawdzą się na co dzień, jak i na ważniejsze spotkania, a to oznacza, że warto wiedzieć, jak je zrobić. Takie warkocze przy skórze krok po kroku są łatwe w wykonaniu i choć na początku mogą nie wychodzić idealnie, to z pewnością z każdym kolejnym razem będziemy coraz bardziej zadowoleni z efektów naszej pracy.

Jak zrobić dwa warkocze dobierane od góry?

Oto krok po kroku instrukcja, jak zrobić dwa warkocze dobierane od góry:

  1. Podziel włosy na dwie równe połowy.

  2. Z jednej połowy włosów zacznij robić warkocz od góry, tak jakbyś robiła zwykły warkocz.

  3. Kiedy dojdziesz do końca włosów, zawiąż warkocz gumką.
    Z drugiej połowy włosów zrób drugi warkocz w taki sam sposób.

  4. Kiedy oba warkocze będą gotowe, delikatnie je rozczesz, aby rozluźnić i rozjaśnić sploty.

  5. Możesz dodatkowo lekko ugnieść sploty warkoczy palcami, aby uzyskać bardziej swobodny i nonszalancki efekt.

Antonina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top